5KP20AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP20AHE3/54
JLCPCB Part #
C3707321
Description
-55℃~+175℃ 154A 20V 22.2V 2uA 32.4V 5kW TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS