5KP54A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP54A-E3/73
JLCPCB Part #
C1667586
Description
2uA 54V 57.4A@10/1000us 5kW@10/1000us 66.3V 87.1V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS