5KP11CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP11CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984303
Description
-55℃~+175℃ 11V 12.2V 18.2V 280.2A 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS