5KP51A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP51A-E3/54
JLCPCB Part #
C1978880
Package
P600
Description
2uA 51V 5kW@10/1000us 60.7A@10/1000us 62.7V 82.4V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)