MRT100KP168CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MRT100KP168CA
JLCPCB Part #
C20473043
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW@6.4/6.9us 10uA 168V 187.7V 314A 326V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS