5KP45A-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP45A-E3/51
JLCPCB Part #
C3709197
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 2uA 45V 50V 5kW 68.8A 72.7V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS