5KP64E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP64E3/TR13
JLCPCB Part #
C3704395
Description
114V 2uA 43.9A 5kW 64V 71.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS