5KP43AHE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP43AHE3/73
JLCPCB Part #
C1667319
Description
2uA 43V 52.8V 5kW@10/1000us 69.4V 72A@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS