30KPA198CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA198CA-HR
JLCPCB Part #
C3698626
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 198V 221.2V 2uA 30kW 319.8V 94.7A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS