5KP48AHE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP48AHE3/73
JLCPCB Part #
C1667317
Description
2uA 48V 58.9V 5kW@10/1000us 64.6A@10/1000us 77.4V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS