5KP18AHE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP18AHE3/73
JLCPCB Part #
C3699184
Description
-55℃~+175℃ 171A 18V 20V 29.2V 2uA 5kW TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS