30KPA70CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA70CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984663
Description
109V 278A 30kW@10/1000us 70V 78.2V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS