5KP7.5AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP7.5AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448102
Description
-55℃~+175℃ 12.9V 250uA 388A 5kW 7.5V 8.33V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS