5KP100CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP100CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448872
Description
-55℃~+175℃ 100V 111V 162V 2uA 30.9A 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS