5KP18AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP18AHE3/54
JLCPCB Part #
C1983367
Description
-55℃~+175℃ 171A@10/1000us 18V 22.1V 29.2V 2uA 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS