5KP100AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP100AHE3/54
JLCPCB Part #
C1984132
Description
100V 123V 162V 2uA 30.9A@10/1000us 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS