30KPA260CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA260CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984700
Description
-55℃~+175℃ 260V 290.4V 30kW@10/1000us 416V 72.8A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS