5KP120AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP120AHE3/54
JLCPCB Part #
C1984157
Description
-55℃~+175℃ 120V 147V 193V 25.9A@10/1000us 2uA 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS