594D336X0004B2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
594D336X0004B2T
JLCPCB Part #
C1960293
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 33uF 380mΩ 4V ±20% 1611 Tantalum Capacitors ROHS