595D336X9004B2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
595D336X9004B2T
JLCPCB Part #
C1961021
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 33uF 470mΩ 4V ±10% 1611 Tantalum Capacitors ROHS