564R3DF0Q68
MFR.Part #
564R3DF0Q68
JLCPCB Part #
C1640900
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
3kV 6.4mm 68pF 7.4mm ±5% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS