561R1DF0Q68
MFR.Part #
561R1DF0Q68
JLCPCB Part #
C1640417
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 6.4mm 6.4mm 68pF ±5% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS