Y1442120R000T0L
MFR.Part #
Y1442120R000T0L
JLCPCB Part #
C1497279
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 500mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS