564R2DF0Q68
MFR.Part #
564R2DF0Q68
JLCPCB Part #
C5532586
Package
Plugin
Description
2kV 6.4mm 68pF 7.4mm ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS