564R30TSSD68
MFR.Part #
564R30TSSD68
JLCPCB Part #
C6399430
Package
Plugin
Description
22.91mm 3kV 6.8nF 9.5mm ±20% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS