564R30TSSD56
MFR.Part #
564R30TSSD56
JLCPCB Part #
C1644901
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
20mm 3kV 5.6nF 9.5mm ±20% 插件,P=9.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS