564R30TSD68
MFR.Part #
564R30TSD68
JLCPCB Part #
C5906352
Package
Plugin
Description
22.91mm 3kV 6.8nF 9.5mm X7R ±10% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS