564R30TSSD27
MFR.Part #
564R30TSSD27
JLCPCB Part #
C6094224
Package
Plugin
Description
14.2mm 2.7nF 3kV 6.4mm ±20% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS