564R30TSD22
MFR.Part #
564R30TSD22
JLCPCB Part #
C6694716
Package
Plugin
Description
13.5mm 2.2nF 3kV 6.4mm X7R ±10% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS