564R30TSSD22
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
564R30TSSD22
JLCPCB Part #
C1641914
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
13.5mm 2.2nF 3kV 6.4mm ±20% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS