564R30TSD27
MFR.Part #
564R30TSD27
JLCPCB Part #
C1643347
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
15.7mm 2.7nF 3kV 6.4mm X7R ±10% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS