564R20TSSD22
MFR.Part #
564R20TSSD22
JLCPCB Part #
C5516861
Package
Plugin
Description
11.7mm 2.2nF 2kV 6.4mm ±20% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS