RNC70H5490FRB14
MFR.Part #
RNC70H5490FRB14
JLCPCB Part #
C3364363
Description
-65℃~+175℃ 549Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors