561R10TCCV47
MFR.Part #
561R10TCCV47
JLCPCB Part #
C1640451
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 4.7pF 6.4mm 6.4mm C0G 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS