53D562G035HL6
MFR.Part #
53D562G035HL6
JLCPCB Part #
C1612506
Package
Plugin,D22.5xL54.4mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 35V 54.4mm 5600uF 插件,D22.5xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded