53D480F250GE6
MFR.Part #
53D480F250GE6
JLCPCB Part #
C1612112
Package
Plugin,D19.3xL29mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 250V 29mm 48uF 插件,D19.3xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded