IHD1BH682L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHD1BH682L
JLCPCB Part #
C1336459
Package
Plugin,D6.85xL17.78mm
Description
130mA 15Ω 6.8mH ±15% 插件,D6.85xL17.78mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS