53D8R2F450GE7
MFR.Part #
53D8R2F450GE7
JLCPCB Part #
C1611745
Package
Plugin,D19.3xL29mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 29mm 450V 8.2uF 插件,D19.3xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded