53D333G010JP6
MFR.Part #
53D333G010JP6
JLCPCB Part #
C1613150
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 33000uF 67.1mm 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded