53D113G025JP6
MFR.Part #
53D113G025JP6
JLCPCB Part #
C3308249
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 11000uF 25V 33mΩ@120Hz 4.23A@120Hz 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded