53D222G063HL6
MFR.Part #
53D222G063HL6
JLCPCB Part #
C3307954
Package
Plugin,D22.5xL54.4mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.21A@120Hz 2200uF 63V 86mΩ@120Hz 插件,D22.5xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded