39D857G075HS6
MFR.Part #
39D857G075HS6
JLCPCB Part #
C1612005
Package
Plugin,D22.5xL79.8mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 500hrs@85℃ 75V 79.8mm 850uF 插件,D22.5xL79.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded