ERC655K1100BEEK500
MFR.Part #
ERC655K1100BEEK500
JLCPCB Part #
C3444161
Description
-65℃~+175℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS