53D842G025JL6
MFR.Part #
53D842G025JL6
JLCPCB Part #
C1611738
Package
Plugin,D25.7xL54.4mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 25V 54.4mm 8400uF 插件,D25.7xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded