39DX128G063HP7
MFR.Part #
39DX128G063HP7
JLCPCB Part #
C1612010
Package
Plugin,D22.5xL67.1mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 1200uF 2.169A@120Hz 280mΩ 500hrs@85℃ 63V 67.1mm 插件,D22.5xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded