Y078512R0000Q0L
MFR.Part #
Y078512R0000Q0L
JLCPCB Part #
C1488691
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 600mW Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS