39D507G030FL6
MFR.Part #
39D507G030FL6
JLCPCB Part #
C1611921
Package
Plugin,D16.1xL54.4mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 30V 500hrs@85℃ 500uF 54.4mm 插件,D16.1xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded