39D556F200FL6
MFR.Part #
39D556F200FL6
JLCPCB Part #
C1497914
Package
Plugin,D16.1xL54.4mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 200V 500hrs@85℃ 54.4mm 55uF 插件,D16.1xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded