39D507G050GL6
MFR.Part #
39D507G050GL6
JLCPCB Part #
C1611052
Package
Plugin,D19.3xL54.4mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 500hrs@85℃ 500uF 50V 54.4mm 插件,D19.3xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded