39D357G050FL6
MFR.Part #
39D357G050FL6
JLCPCB Part #
C1613697
Package
Plugin,D16.1xL54.4mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 350uF 500hrs@85℃ 50V 54.4mm 插件,D16.1xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded